Šonedēļ sākas pieteikšanās Accenture Latvia bezmaksas programmēšanas un projektu vadības skolām

30. maijs, 2012

No 29. maija starptautisks informācijas tehnoloģiju uzņēmums Accenture Latvia aicina esošos un topošos nozares studentus pieteikties bezmaksas JAVA, .NET, SAP, C++ kā arī projektu vadības kursiem, kas norisināsies šā gada vasarā. Nodarbības notiks Rīgā angļu valodā, un katrā kursā konkursa kārtībā tiks uzņemti 15 dalībnieki.

Accenture Latvia skolas ir kompānijas apmaksātas, intensīvas četru vai divu nedēļu apmācības, kuras notiek angļu valodā un tiek veidotas pēc pašiem modernākiem principiem: lielākais uzsvars tiek likts uz praktiskiem darbiem vai reālo programmēšanu, papildinot tos ar lekcijām un individuāliem uzdevumiem. Šajos kursos tiek uzņemti pretendenti sākot no 18. gadiem ar pamatzināšanām programmēšanā - gan studenti, gan arī tie, kas tikai plāno saistīt savu dzīvi ar IT industriju. Projektu vadības skolai var pieteikties bakalaura grāda ieguvēji biznesa vadībā vai radniecīgās nozarēs, kā arī pēdējo kursu studenti. Pieteikties kursiem ir iespējams līdz 15. jūnijam, sūtot pieteikumu un CV uz m, vai aizpildot anketu facebook lapā: www.facebook.com/AccentureLatvia .

Apmeklējot Accenture Latvia organizētās apmācības dalībnieki apgūs zināšanas un iemaņas, kas ir nepieciešamas, lai veiksmīgi startētu darba tirgū.

Atkarībā no izvēlētā kursa dalībniekiem būs iespēja pielietot sHTML, J2EE Web Technologies, Enterprise Java Beans, J2EE Platform Services, OOP, C#, .net framework tehnoloģijas, kā arī apgūt ABAP un SQL programmēšanas iemaņas, interaktīvo programmēšanu, Adobe Forms un SAP SmartForms grafisko atskaišu formu programmēšanu, tīmekļa programmēšanu ar SAP Web Dynpro Java un ABAP implementācijām un citas tehnoloģijas.

Projektu vadības kurss dos ieskatu projektu plānošanā un atsekošanā, izmaiņu vadībā, risku un finanšu kontolē un vadībā, kā arī atskaišu veidošanas pamatprincipos.

Accenture Latvia bezmaksas kursu noslēgumā katrs dalībnieks saņems sertifikātu, kurš apliecinās apmācības materiāla apgūšanu. Sekmīgākajiem kursu beidzējiem Accenture Latvia piedāvās kļūt par kompānijas darbiniekiem.

Par Accenture
Accenture ir globāls konsultāciju, tehnoloģiju servisu un ārpakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 246 000 darbiniekiem, kuri apkalpo klientus vairāk nekā 120 valstīs. Apvienojot nepārspējamu pieredzi, visaptverošas iespējas vairākās nozarēs un uzņēmējdarbības funkcijās un plašu pasaules veiksmīgāko uzņēmumu izpēti, Accenture sadarbojas ar klientiem, lai palīdzētu tiem kļūt par augstvērtīgiem uzņēmumiem un valdībām.

Papildu informācija:
Ksenija Tereško