Studenti seminārā aicināti iepazīt Boloņas procesa priekšrocības

3. aprīlis, 2013

2013. gada 16. aprīlī  Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolas telpās (RTU RBS) notiks seminārs studentiem un pašpārvalžu aktīvistiem par Boloņas procesa aktualitātēm. Semināru rīko Latvijas Studentu apvienība (LSA) sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA).

Semināra laikā studējošie tiks iepazīstināti ar Boloņas procesa ideju, praktisko pielietojumu un to, ko no Boloņas procesa var iegūt ikviens no mums. Semināra dalībnieki varēs uzzināt, kas gada laikā paveikts gan pie mums Latvijā, gan citur Eiropā.

Boloņas process ir visaptverošākā izglītības kustība pasaulē, kuras mērķis ir izveidot vienotu augstākās izglītības telpu, nodrošinot vienlīdz kvalitatīvu izglītību, vienlīdzīgas mobilitātes, izglītības atzīšanas, sociālās iespējas visiem Boloņas procesa dalībvalstīs studējošajiem.

Semināram aicināti pieteikties studējošo pašpārvalžu aktīvisti un ikviens studējošais, kuram rūp savas izglītības kvalitāte globālā kontekstā, iespēja savu izglītību padarīt konkurētspējīgu globālā līmenī un kurš vēlas uzzināt par to, kā pašam iesaistīties savas izglītības uzlabošanā.

Seminārs norisināsies Rīgā, Rīgas Biznesa skolas telpās (Skolas ielā 11). Semināram pieteikties ir iespējams līdz š. g. 11. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu.

Semināra darba kārtība pieejama šeit.

Seminārā ar aktualitātēm katrs savas kompetences jomā dalīsies 4 no 5 Latvijas nominētajiem Boloņas procesa ekspertiem 2011.–2013. gada periodam:

• Andrejs RAUHVARGERS – Latvijas Rektoru Padomes ģenerālsekretārs, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesors;
  • Uldis SUKOVSKIS – Rīgas Tehniskās universitātes mācību prorektors, profesors;
  • Baiba RAMIŅA – Akadēmiskās informācijas centra direktore;
  • Asnate KAŽOKA – Rīgas Tehniskās universitātes studente.

Par projekta «Boloņas procesa nacionālie eksperti, Latvija, 2011–2013» īstenošanu un aktualitātēm stāstīs projekta koordinatore – VIAA Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas departamenta Erasmus nodaļas vadītājas vietniece Antra Meņģele.

Semināra otrajā daļā dalībniekiem tiks piedāvāti interaktīvi uzdevumi, kuru laikā praktiski pielietot iegūtās zināšanas.

Seminārs tiek organizēts Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas projekta «Boloņas procesa nacionālie eksperti, Latvija, 2011–2013» ietvaros.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar semināra koordinatori Asnati Kažoku (, +37128390483).

3. aprīlis, 2013 plkst. 14:30