Studentu organizācija «BEST-Riga» aicina RTU studentus piedalīties Karjeras dienā Briselē

15. februāris, 2016

Rūpējoties par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu karjeras izaugsmes iespējām, studentu organizācija «BEST-Riga» aicina studentus piedalīties «BEST» rīkotajā Karjeras dienā (BEST Career Day), kas 1. aprīlī norisināsies Beļģijas galvaspilsētā Briselē.

Starptautiskajā karjeras forumā 200  Eiropas tehnisko universitāšu studentiem būs iespēja satikt un aprunāties ar uzņēmumu un universitāšu pārstāvjiem, noklausīties viņu sagatavotās prezentācijas, darboties interaktīvos semināros un piedalīties kāda Eiropas vadošā uzņēmuma pārstāvju intervijā.

Lai pieteiktos, nepieciešams reģistrēt profilu organizācijas «BEST» mājaslapā, sagatavot un iesniegt CV angļu valodā un atbildēt uz organizatoru jautājumiem. Pieteikties pasākumam var līdz 21. februārim, reģistrējoties internetā.

Naktsmājas un ēdienreizes sedz projekta organizatori.

Sīkāka informācija un jaunumi

Mājaslapa