Studentus aicina piedalīties seminārā par Erasmus Mundus iespējām

5. augusts, 2013

2013. gada 26. un 27. augustā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Erasmus Mundus programmas kopīgo programmu studentiem un absolventiem aicina Latvijas studentus un citus interesentus uz informatīvu semināru par Erasmus Mundus piedāvātajām iespējām studentiem – kopīgās maģistrantūras un kopīgās doktorantūras studiju programmas.

Identiski semināri tiks organizēti 2 dienas pēc kārtas, lai (telpas ietilpības robežās) varētu piedalīties maksimāli daudz interesentu. Abi semināri notiks Rīgas centrā – Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1. stāva sarunu istabā (telpas ietilpība ~ 45 cilvēki).

Dalībai seminārā lūgums reģistrēties līdz 15.08.2013.

Semināra ilgums plānots ~ 1 stundu, ar iespēju uzdot jautājumus. Seminārs noslēgsies ne vēlāk kā plkst. 17.30.

Papildu informācija: Antra Meņģele, e-pasts: v.lv

Erasmus Mundus programmas mērķis ir veicināt kvalitāti augstākajā izglītībā, t. sk. piešķirot stipendijas studentiem un atbalstot sadarbību starp Eiropu un pārējo pasauli. Studentiem iespējams saņemt stipendijas studijām kopīgajās Erasmus Mundus maģistrantūras vai doktorantūras programmās.

VIAA mājaslapa

5. augusts, 2013 plkst. 9:53