Sveicam Albertu Bagojanu ar LSCA valdes piešķirto piemiņas apbalvojumu

20. decembris, 2012

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācijas (LSCA) valde piešķir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta katedras docentam Albertam Bagojanam piemiņas apbalvojumu «Par mūža ieguldījumu svarbumbu sportā.»

Alberts Bagojans jau vairāk kā 30 gadus nodarbojas ar jauno smagatlētu un svarbumbu cēlāju audzināšanu. RTU Sporta katedras pasniedzējs no 2001. līdz 2003. gadam strādāja par Latvijas nacionālas izlases treneri, bet pašlaik Alberts Bagojans ar pilnu atdevi trenē RTU studentu komandas svarbumbu celšanā. Pasniedzēja vadībā RTU studenti ir jau vairāk kā 10 reizes kļuvuši par Latvijas čempioniem un izcīnījuši Latvijas kausu svarbumbu sportā.

RTU Sporta klubs pievienojas sveicējiem un izsaka atzinību Albertam Bagojanam par ieguldīto darbu un izcilajiem rezultātiem daudzu gadu garumā.

Vairāk informācijas.

RTU Sporta klubs