Tiks atklāts RTU Studentu parlamenta jaunais birojs

27. augusts, 2013

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) saistībā ar projektu «RTU – Pilsēta pilsētā» arī RTU studentiem ir izveidotas jaunas biroja telpas pašā Ķīpsalas sirdī. Ceturtdien, 29. augustā, plkst. 16 tiks svinīgi atklāts RTU Studentu parlamenta birojs Āzenes ielā 22.

Iepriekšējā gada laikāRTU Studentu parlamenta mājvieta bija blakus RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātei Āzenes ielā 12/4, savukārt turpmāk birojs būs daļa no RTU Ķīpsalas dienesta viesnīcas ēkas. RTU SP jaunajai mājvietai ir veikts pamatīgs remonts, kā arī izveidoti vairāki jauni paplašinājumi, kas studentiem ikdienā piedāvās lielākas iespējas darboties veiksmīgāk un pulcēt vēl vairāk aktīvistu.

«Uzskatu, ka ir ļoti svarīgi nodrošināt jauniešiem vietu, kur realizēt pašiniciatīvu, aktīvi darboties un uzlabot apkārtējo vidi sev un apkārtējiem. Esmu ļotilepns, ka esam spējuši izveidot modernāko studentu organizācijas birojuLatvijā, kas kalpos par pamatu vēl lielākiem sasniegumiem,» savu sajūsmu par jauno biroju pauž RTU Studentu parlamenta prezidents Juris Iljins.

Uz biroja atklāšanas pasākumu aicināts ikviens interesents!

RTU Studentu parlaments

27. augusts, 2013 plkst. 13:29