Topošie RTU dizaineri piedalīsies izstādē «Design Isle 2013»

1. oktobris, 2013

No 3. līdz 6. oktobrim Ķīpsalā līdztekus Latvijā atzītu dizaineru darbiem savu zvaigžņu stundu piedzīvos arī topošo dizaineru radošie projekti un diplomdarbi. Jauno talantu svaigās un mūsdienīgās idejas, revolucionārais un humoristiskais skatījumu uz dizainu un tā lietojumu iedvesmos ikvienu izstādes apmeklētāju interjera pārvērtībām mājoklī un raisīs lepnumu par Latvijas jauniešu radošo potenciālu.

Izstādē «Design Isle 2013» studentu darbus eksponēs Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Tehniskās universitāte (RTU), Latvijas Universitāte, Rēzeknes augstskola, Liepājas Universitāte, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola (RDMV), Rīgas Amatniecības vidusskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija,Liepājas Mākslas vidusskola un Valmieras Mākslas vidusskola.

RTU studenti Ķīpsalā sola bagātīgu, oriģinālu un funkcionālu dizaina mēbeļu klāstu – dārza mēbeļu komplektu, saliekamu kartona plauktu kolekciju dzīvojamās vides, skatlogu, veikalu un izstāžu noformēšanai, šūpuļkrēslu, kas lieliski iederēsies gan iekštelpās, gan uz terases vai dārzā, un neparastu multifunkcionālu sienu dažādu priekšmetu novietošanai. Pārsteigumi būs!

Līdztekus oriģinālajiem jauno mākslinieku darbiem apmeklētāji varēs apbrīnot konkursa «Gada balva dizainā 2013» darbu ekspozīciju, iepazīties ar «Nakts Mēbeles», «Mimu», «Glasstone», «Kate», «Bumbierkoks», «CasaDiVanna» u. c. dizaina uzņēmumupiedāvājumu, saņemt ekspertu konsultācijas, kā arī smelties pieredzi izglītojušos semināros par un ap dizainu.

RTU Informācijas centrs

1. oktobris, 2013 plkst. 16:05