Turpinās RTU studentu pieteikšanās bezmaksas «Microsoft Office 365» programmatūrai

17. decembris, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem vēl joprojām ir iespēja pieteikties bezmaksas «Microsoft Office 365» programmatūrai. Ar tās palīdzību var iegūt modernu un drošu e-pastu, tiešsaistē glabāt un rediģēt «Microsoft Office» dokumentus, kā arī iegūt un uzstādīt savā datorā jaunākās «Microsoft Office» lietojumprogrammas.

Piesakoties «Microsoft Office 365», var izvēlēties sev nepieciešamos pakalpojumus, kas var ietvert:

1.      Office 365:

• Office Online for Education Office. Dokumentu rediģēšana un saglabāšana no tīmekļa pārlūkprogrammas (Word Online, Excel Online, PowerPoint Online vai OneNote Online). Dokumentu rediģēšana iespējama, tikai dokumentu saglabājot OneDrive pakalpojumā. Vairāk uzzināt var šeit;
  • Lync Online. Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM), balss zvani, iespēja veidot videokonferences. Iespēja sazināties ar Skype lietotājiem, kas izmanto Microsoft kontu. Vairāk uzzināt var šeit;
  • SharePoint Online. Dokumentu glabāšana un koplietošana pakalpojumā OneDrive. Nodrošina iespēju organizēt projektus un komandas, kā arī veidot tīmekļa lapas. Vairāk uzzināt var šeit;
  • Exchange Online. E-pasta kastīte (50 GB), kalendārs un kontaktpersonu saraksts. Pakalpojumu var lietot savā datorā, tālrunī un tīmekļa pārlūkprogrammā.

2. Office 365 ProPlus (Desktop). Iespēja savā datorā uzstādīt šādu lietojumprogrammu jaunākās versijas: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook, Lync. Vairāk uzzināt var šeit.

Sīkāku informāciju par «Microsoft Office 365» lietošanu vai darbību var iegūt, sazinoties ar RTU IT Lietotāju atbalsta centru pa tālruni 6708 9999 vai rakstot uz e-pastu .

RTU Komunikācijas nodaļa

17. decembris, 2014 plkst. 11:15