Uz pirmo tikšanos sanāk «Mis un Misters RTU 2012» finālisti

6. decembris, 2012

Otrdien, 4. decembrī, uz tikšanos Swedbank galvenajā ēkā Ķīpsalā tika aicināti visi 10 finālisti, lai patīkamā gaisotnē pie kafijas un cepumiem iepazītu viens otru un uzzinātu vairāk par to, kas viņu sagaida tuvākajos mēnešos.

Projekta organizētājs un, paša vārdiem sakot, finālistu krusttēvs Mārtiņš Taulavičus iepazīstināja visus ar konkursa turpmāko gaitu, informēja par aptuveno pasākumu plānu un sagatavošanās darbiem lielajam uznācienam.

Jau tuvākajā laikā dalībniekiem paredzētas nodarbības par lietišķo etiķeti un defilē. Tāpat ieplānota improvizēta fotosesija, kuras laikā uzņemtās fotogrāfijas tiks izmantotas īpaša «Mis un Misters RTU» 2013. gada kalendāra veidošanai. Paralēli katram tiek dota iespēja individuāli apmeklēt sporta zāli, solāriju un peldbaseinu.

Konkursa ģenerālsponsora Swedbank jauniešu segmenta vadītāja Ieva Langenfelde iepazīstināja ar gaidāmajām sociālajām aktivitātēm, kas paredzētas janvārī, jo finālistus vērtēs arī pēc komunikācijas, runas prasmēm, kā arī spējas strādāt komandā.

Nobeigumā dalībnieki nedaudz dalījās iespaidos par pagājušajā nedēļā notikušo atlasi. Tika pārrunāts, kā katram veicies, kādi kuriozi gadījušies. Jāatzīst, ka tikšanās laikā gaisā virmoja radošums, prieks, kā arī apņemšanās pēc iespējas labāk izdzīvot visu konkursa laiku.

RTU Studentu parlaments

6. decembris, 2012 plkst. 17:00