Uzņēmējdarbības foruma «Biznesa sula» pirmo semināru atklās SEB finanšu centrā

16. septembris, 2013

Otrdien, 24. septembrī, plkst. 18 SEB finanšu centrā (Meistaru ielā 1, Valdlaučos) notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra organizēts un ar SEB bankas atbalstu veidotais uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula».

Pirmajā «Biznesa sulas» seminārā pieredzē dalīsies SEB bankas pārdošanas atbalsta vadītāja Gita Drevinska un Agris Andermanis, «Pure Chocolate» eksporta vadītājs. Jaunajiem uzņēmējdarbības interesentiem būs iespēja iegūt informāciju par galvenajiem pamatprincipiem, sākot uzņēmējdarbību, finansēšanas un kreditēšanas iespējām bankā, kā arī citiem pieejamiem finanšu atbalsta instrumentiem jaunajiem uzņēmējiem. Semināra dalībniekiem arī būs iespēja doties ekskursijā pa SEB finanšu centra telpām.

Semināram iespējams pieteikties šeit. Vietu skaits ierobežots. Forumu 2013./2014. studiju gadā atbalsta SEB banka.

Jauno uzņēmēju forums «Biznesa sula» notiek kopš 2011. gada, un tajā satiekas uzņēmēji ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem, lai dalītos savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu no savām biznesa idejām. Foruma laikā notiek aktīva diskusija, kā arī ir nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un jau esošo nostiprināšanai.

16. septembris, 2013 plkst. 10:24