Var pieteikties «Tempus» kontaktvizītei Uzbekistānā

20. novembris, 2008

Vizītē paredzēts piedalīties ap 5 Latvijas augstskolu pārstāvjiem, vēlams tiem, kas reāli paši varētu piedalīties Tempus projektu rakstīšanā sadarbībā ar Uzbekistānas augstskolām.

Izvēloties projektu tēmu, jāņem vērā Uzbekistānas nacionālās prioritātes, kā arī jāiepazīstas ar jau esošajiem Tempus projektiem Uzbekistānā.

Galvenās prasības dalībniekiem:
- Saistība ar kādu no Latvijas augstskolām (projektu vadītāji, lektori, administratori, ārējo sakaru daļu darbinieki u.c.);
- Vēlme un iespējas piedalīties/rakstīt Tempus projektu atbilstoši Uzbekistānas prioritātēm;
- Labas angļu valodas zināšanas;
- Vēlama iepriekšēja pieredze projektos;
- Augstkolai ir sadarbības partneri citās ES valstīs.

Lai pieteiktos dalībai konkursā, jāaizpilda pieteikuma veidlapa 34.50 Kb angļu valodā un līdz 28. novembrim jānosūta uz e-pasta adresi: . Akadēmisko programmu aģentūra apmaksās ceļa, vīzas un uzturēšanās izdevumus.

Raksta pielikumi

20. novembris, 2008 plkst. 16:45