Velokomanda «RTU-Mernieks.lv» piedalās SEB velomaratonā

5. maijs, 2011

SEB Latvijas čempionāta kalnu divriteņu maratona pirmajā posmā Cēsis–Valmiera tautas klasē piedalījās arī komanda «RTU-Mernieks.lv», kuru veido RTU studenti un darbinieki. Šajā posmā brauca četri cilvēki: Ivars Nudiens, Ansis Nudiens, Dmitrijs Šarovs un Romāns Ježovs.

Salīdzinoši ar pagājušo gadu, laiks bija daudz siltāks un spīdēja saulīte. Trase kopumā bija sausa, putekļaina un ātra. Šogad, pēc organizatoru teiktā, uz trases bija ļoti daudz avāriju un kritienu, tomēr mūsu komanda nobrauca godam – riteņi ripoja labi un nepievīla, tāpēc komanda kopumā ar rezultātiem ir apmierināta. 1469 cilvēku konkurencē Ivars izcīnīja 183. vietu, Ansis – 293. vietu, Dmitrijs – 511. vietu un komandas jaunpienācējs Romāns – 916. vietu. Komandu vērtējumā pēc 1. posma «RTU-Mernieks.lv» ieņēma 61. vietu 105 komandu konkurencē.

Nākamais posms paredzēts 15. maijā Smiltenē!
Papildu informāciju par komandu var meklēt: www.dzedaiskijcraj.lv.
Informācija par sacensībām: www.velo.lv.

RTU Informācijas centrs

5. maijs, 2011 plkst. 9:21