Vieslekcija par starpkultūru komunikāciju ekonomikā

12. jūnijs, 2009

17. jūnijā  plkst.18.30 Baltijas - Vācijas Augstskolu birojs aicina uz tematisko vakaru - Prof. Dr. Ēvalda Reitera (Ewald Reuter), Tamperes universitāte, Somija, vieslekciju «Starpkulturālās komunikācijas jēdziens ekonomikā. No metodoloģiskā nacionālisma līdz metodoloģiskam kosmopolītismam».

12.06.2009.

Vieslekcija norises viet: Latvijas Universitāte, Raiņa bulvāris 19, 6. auditorija.

Prof. Dr. Ēvalda Reitera pētījumi ir veltīti institucionālās un starpkulturālās komunikācijas  jautājumiem ekonomikā. Viņa uzmanības lokā ir starpkultūru  (somu - vācu) ekonomikas un zinātniskā komunikācija; somu - vāciešu attiecības; sarunu analīze, vācu valodas kā svešvalodas apmācība un vācu valodas skolotāju izglītošana.

Vieslekcija notiks vācu valodā, bet jautājumus varēs uzdot angļu un latviešu valodā. Lekcijas noslēgumā plānota neformāla diskusija pie vīna glāzes.

Papildus informācija par lekciju vācu valodā atrodama Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja mājaslapā.

RTU SSAD

12. jūnijs, 2009 plkst. 13:21