Zinātniekus un uzņēmējus aicina piedalīties Oslo Road Show un konferencē

28. marts, 2011

RTU Stratēģiskās attīstības departaments (SAD) aicina BIO-ICT-eVeselības jomas uzņēmumus, publiskā sektora pārstāvjus un zinātniekus piedalīties ES līdzfinansētā projekta «Baltijas Jūras reģiona inovāciju atbalsta centri (BaSIC)» organizētajā Oslo Road Show pasākumā un konferencē par inovāciju ieviešanu veselības aprūpes un sabiedrības novecošanās jautājumu risināšanas jomās (eHealth Conference), kas notiks 2011. gada 12.–13. aprīlī Oslo, Norvēģijā.

Projekta «BaSIC» Oslo Road Show pasākuma ietvaros uzņēmējiem tiks piedāvāta iespēja tikties ar Biotehnoloģiju un e-Veselības nozares vadošo kompāniju pārstāvjiem no Oslo Bio Network, Oslo Cancer Cluster, Oslo Medtech Network u. c., kā arī piedalīties starptautiskajās mazo un vidējo uzņēmumu apmācībās, apmeklēt konferenci par e-veselības attīstības veicināšanas jautājumiem, inovatīvajiem risinājumiem un sadarbības iespējām Baltijas Jūras reģionā. Papildus Road Show pasākumā norisināsies uzņēmumu kontaktbiržas pasākums ar vairāk nekā deviņu ES valstu  uzņēmumu dalību un «BaSIC» partneru reģionu izstāde.

Pasākumu mērķis ir sapulcināt veselības aprūpes nozares, valsts sektora un universitāšu pārstāvjus no visa Baltijas Jūras reģiona, lai iegūtu jaunus biznesa partnerus, dalītos pieredzē, kā arī meklētu starptautiskus risinājumus lietderīgākai resursu izmantošanai. Inovācijas e-veselības jomā ir ne tikai jaunas tehnoloģijas un produkti, bet arī jauno sadarbības modeļu veidošana un resursu mobilizācija, ar mērķi uzlabot ārstēšanas procesu.

Dalība pasākumos ir bezmaksas.

Detalizētāka informācija par pasākumiem mājaslapā.

Lūdzam pieteikt dalību pasākumā, sazinoties ar Diānu Būku, tālrunis 67089617, e-pasts: vai Mariju Nikipelovu, tālrunis 67089638, e-pasts: .

RTU Stratēģiskās attīstības departaments

28. marts, 2011 plkst. 15:12