Žurnāla «National Geographic» izstāde «Migrācijas»

20. marts, 2014

Līdz 31. martam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina centrā (Rīgā, Āzenes ielā 18) 1. stāvā apskatāma pasaulē slavenā žurnāla «National Geographic» labāko fotogrāfu darbu izstāde «Migrācijas» (oriģinālais nosaukums – Great Migrations). Ieeja ir bezmaksas.

Stāsta «National Geographic Latvija» koordinatore Līva Saliņa: «Savvaļas dzīvnieki vienmēr ir kustībā – tie skrien, lido, rāpo un peld, lai ēstu, vairotos un izdzīvotu. Izstādes attēlos iemūžināts iespaidīgs dzīvnieku pārvietošanās process, kas ir daudzu sugu eksistences jautājums, cīņa starp dzīvību un nāvi mūsdienu mainīgajā pasaulē. 20 fotogrāfijās redzama to migrācija uz sauszemes, ūdenī un gaisā.»

Starp fotogrāfijām skatāmi arī izcilā fotogrāfa, «National Geographic» grāmatas «Paradīzes putni» līdzautora un ornitologa Tima Lāmana (Tim Laman) darbi. Viņa bildes iekļuvušas 35 žurnāla «National Geographic» izdevumos dažādās pasaules valstīs.

Šī jau ir otrā izstāde, ko žurnāls «National Geographic» latviešu valodā ir atvedis arī uz Latviju.

Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte

20. marts, 2014 plkst. 14:13